Wczytuję dane...

TOP 3 Produkty marki Opinel

Chciałbym zaprezentować Państwu najbardziej popularne produkty marki Opinel w naszym sklepie internetowym. Może zacznijmy od tego czym jest marka Opinel. Opinel to francuska firma produkująca składane noże oraz noże kuchenne. Ostrze noży produkowane są z dwóch różnych stali, są modele wykonane ze stali nierdzewnej oraz stali węglowej. Firma założona została przez Joseph'a Opinela w 1890 roku. Do produkcji rękojeści używa się różnych gatunków drewna przykładowo dąb, buk, orzech oraz wiele innych. Opinel oferuje nam bardzo dużą różnorodność noży z czego każdy może znaleźć coś dla siebie. ;) Najpopularniejszym Francuskim scyzorykiem na naszej liście jest:

1. Nóż Składany Opinel No 10 Inox

Tak jak w nazwie noża numer jego to długość ostrza, czyli w tym przypadku jest to 10cm, rękojeść Francuskiego scyzoryka wykonana jest z drewna bukowego, jest ono najczęściej stosowane przy produkcji noży opinel. Długość całkowita tego noża wynosi 230 mm, długość w stanie złożonym: 130 mm, długość głowni: 100 mm oraz waży: 68g. Francuski nóż posiada blokadę głowni w stanie otwartym i zamkniętym poprzez obrotowy pierścień Vibroloc.

2. Nóż Składany Opinel No 09 Carbon Steel

Kolejnym scyzoryk na naszej liście najpopularniejszych przedmiotów marki opinel jest Opinel No 09 Carbon Steel, ten Francuski nóż zdobył dużą popularność wśród naszych klientów swym eleganckim wyglądem. Długość ostrza tego Francuskiego scyzoryka wynosi 9cm, długość całkowita: 207 mm, długość w stanie złożonym: 117 mm, długość głowni: 90 mm. Waga scyzoryka wynosi: 57g. Ostrze Francuskiego noża zostało wykonane ze stali węglowej. Rękojeść w tym nożu jest wykonana z drewna bukowego jak scyzoryk powyżej. Warto wspomnieć, że głownie ze stali węglowej muszą być myte, suszone i konserwowane, gdyż nie są odporne na korozję. Dodatkowo należy je oliwić.


3. Nóż Składany Opinel dla grzybiarzy No 08 z etui

Następnym scyzorykiem a zarazem ostatnim na naszej liście najbardziej popularnych produktów Opinel wśród naszych klientów jest Nóż Składany Opinel dla grzybiarzy No 08. Rękojeść w tym scyzoryku wykonana jest z drewna dębowego. ostrze zapewnia bardzo dobre właściwości tnące. Nóż wyposażony jest w system blokady Virobloc- blokuje on głownię w stanie otwartym lub zamkniętym. Na grzbiecie głowni znajduje się perforacja do skrobania.  Długość Francuskiego noża wynosi 200 mm, długość w stanie złożonym: 110 mm, długość głowni: 70 mm oraz waży: 47g.

Warto przypomnieć, że specjalnie dla naszych klientów, możliwe jest wykonywanie graweru na produktach marki Opinel.

INFOLINIA: +48 55 235 68 94

BOK +48 668 596 243

Mail: sklep@scyzoryki.net

Mój stan HURT - B2B: b2b@scyzoryki.net