Wczytuję dane...

TOP 3 Najlepsze produkty SWIZA 2016

Przez cały 2016 rok, weszło na naszą stronę sporo zamówień, to dzięki wam nasza firma się tak szybko rozwija, bywały dni cięższe i lżejsze, chciałbym Państwu przedstawić ranking TOP 3 najlepiej sprzedających się produktów marki SWIZA według kategorii.

SCYZORYKI

TOP1.

Największą popularnością cieszył się szwajcarski scyzoryk SWIZA D03, w kolorze czerwonym, najwięcej zamówień wpadało właśnie na ten model

 

Krótki opis:
Długość: 95 mm
Oprawa: niebieska gumowana
blokowane ostrze, szydło / rozwiertak, 5-zwojowy korkociąg, otwieracz do butelek wraz z dużym wkrętakiem płaskim, otwieracz do puszek wraz z mniejszym wkrętakiem płaskim oraz wcięciem do zdejmowania izolacji, pęseta.

 

TOP2.

Zaraz za nim najczęściej sprzedawał się SWIZA D02 w kolorze czarnym.

 

 

Krótki opis:

Długość: 95 mm
Oprawa: gumowana SOFTGRIP
Ilość warstw narzędzi: 1
-blokowane ostrze, szydło / rozwiertak, śrubokręt, pęseta

TOP3

Ostatnim scyzorykiem w naszym rankingu sprzedaży jest szwajcarski scyzoryk SWIZA Filix C01, w kolorze pomarańczowym

 

Krótki opis:

Długość: 95 mm
Oprawa: gumowana SOFTGRIP
Ilość warstw narzędzi: 1 
-blokowane ostrze, -szydło / rozwiertak, korkociąg, pęseta

 

Warto wspomnieć, że bardzo dużo z was pragnęło wykonanie graweru na scyzorykach.

Kolejną kategorią na naszej liście są szwajcarskie zegarki SWIZA.

ZEGARKI:

TOP1

Na pierwszym miejscu uklasował się zegarek Zegarek KRETOS Gent, SST, black, metal WAT.0251.1004, zegarek ten w roku 2016 cieszył się największą popularnością, wchodziło na niego bardzo dużo zamówień jak i zapytań.

Krótki opis:
-Koperta wykonana ze stali nierdzewnej 316L, wodoodporny do 10 bar (100 metrów / 330 stóp), średnica koperty: 42 mm, mechanizm Swiss Quartz, wskaźnik daty, szerokość paska: 22 mm, szkiełko kryształowe pokryte powłoką szafirową, gwarancja 3 lata.

 

TOP2

Na drugim miejscu został umieszczony zegarek SWIZA ALZA Chrono SST blue-mesh WAT.0153.1005

Krótki opis:
-Koperta ze stali nierdzewnej 316L, -Wodoodporny do 10 bar (100 metrów / 330 stóp)- średnica koperty: 42 mm, -mechanizm Swiss Quartz, wskaźnik daty, chronograf, szerokość paska: 22 mm, pasek: stal nierdzewna 316L, szkiełko kryształowe pokryte powłoką szafirową, gwarancja 3 lata.

 

TOP3

Ostatnim zegarkiem na naszej liście jest Zegarek SWIZA Kretos Gent SST black-olive-olive WAT.0251.1101


 

Krótki opis:
Koperta ze stali nierdzewnej z powłoką PVD - bardzo duża twardość i odporność na ścieranie, rysy, wodoodporny do 10 bar (100 metrów / 330 stóp), średnica koperty: 42 mm, mechanizm Swiss Quartz, wskaźnik daty, szerokość paska: 22 mm Pasek: brezent Szkiełko kryształowe pokryte powłoką szafirową, gwarancja 3 lata.

 

Ostatnia kategoria na naszym rankingu TOP 3 to bagaże. Największą popularnością w roku 2016 przez was cieszyła się walizka CONTINUAS L SWIZA LWD.1003.03.

TOP1

 Krótki opis: 

Wszechstronny i bardzo trwały produkt na każdą podróż. Wykonany z mocnego nylonu 600D dysponuje ogromną komorą główną, wieloma kieszeniami zapinanymi na zamek pasami kompresującymi, wytrzymałymi kołami oraz uchwytem teleskopowym. Wytrzymały materiał nylonowy poliester 600D, zapewnia maksymalną ochronę bagażu. Zaprojektowane do łatwego, zwinnego poruszania, a przy tym do dużej trwałości.

 TOP2

Na drugim miejscu zaraz za nią, uklasowała się SWIZA JUSTUS LHS.1006.02

Krótki opis:

Najmniejsza walizka na kółkach z kolekcji Justus w rozmiarze 24", jest lekka, ma odporne na uderzenia i zarysowania ściany z poliwęglanu,  przemyślanie zaprojektowane wewnętrzny układ kieszeni, wyściełany miękkim, odpornym na rozdarcia materiałem. Dodatkowo walizka ma teleskopowy uchwyt blokowany w wielu pozycjach, odporne kółka obracające się w płaszczyźnie 360˚, wbudowany zamek zgodny ze standardem TSA. To wszystko by zabezpieczyć samą walizkę oraz jej zawartość przed trudami podróży czy kradzieżą, oraz by podróże były lekkie i przyjemne.

TOP3

 

 

Nasz ranking zamyka walizka JUSTUS 20 " SWIZA LHS.1005.01 czerwona

Krótki opis:

Najmniejsza walizka na kółkach z kolekcji Justus w rozmiarze 20", pozwalającym wykorzystać ją jako bagaż podręczny w większości linii lotniczych, jest lekka, ma odporne na uderzenia i zarysowania ściany z poliwęglanu , przemyślanie zaprojektowane wewnętrzny układ kieszeni, wyściełany miękkim, odpornym na rozdarcia materiałem. Dodatkowo walizka ma teleskopowy uchwyt blokowany w wielu pozycjach, odporne kółka obracające się w płaszczyźnie 360˚, wbudowany zamek zgodny ze standardem TSA. To wszystko by zabezpieczyć samą walizkę oraz jej zawartość przed trudami podróży czy kradzieżą, oraz by podróże były lekkie i przyjemne.

 

Z góry chcieliśmy wszystkim podziękować, że tak liczne grono osób zdecydowało się na zakupy w naszych sklepach, dzięki wam nasz sklep się rozwija, z okazji zbliżających się świąt Bożego Narodzenia, chcielibyśmy wam życzyć, szczęśliwych, zdrowych oraz w rodzinnym gronie spędzonych świąt. Dziękujemy jeszcze raz bardzo.

INFOLINIA: +48 55 235 68 94

BOK +48 668 596 243

Mail: sklep@scyzoryki.net

Mój stan HURT - B2B: b2b@scyzoryki.net