Wczytuję dane...

Szwajcarski scyzoryk jako prezent

Zbliżają się mikołajki a więc czas na prezent dla swojego dziecka, przyjaciela, mamy, bądź taty. Jak wszyscy dobrze wiemy, obdarowujemy się prezentami, które wkładamy sobie do buta, osobiście uważam, że scyzoryk zwłaszcza Szwajcarski to bardzo dobry pomysł, w opakowaniu zmieści się do każdego buta, z tej okazji chciałbym wam przedstawić kilka moich propozycji scyzoryków, które będą się bardzo ładnie prezentować. 
Pierwszym scyzorykiem na mojej liście jest Evolution White Christmas Limited Edition 2016 - Scyzoryk ten został zaprojektowany przez Szwajcarską firmę z myślą o tegorocznych świętach, Scyzoryk z kolekcji Evolution, posiada on 13 przydanych funkcji takich jak: duże ostrze, pilniczek do paznokci z; przyrządem do czyszczenia paznokci, otwieracz do puszek z; małym śrubokrętem 3 mm, otwieracz do kapsli z; blokowanym śrubokrętem 5 mm, przyrządem do zdejmowania izolacji, korkociąg, rozwiertak, szpikulec i szydło, kółko na klucze, pęseta oraz wykałaczka. Scyzoryk ozdobiony jest bardzo ładnym grawerem na ostrzu scyzoryka w postaci płatka śniegu. 

Następną moją propozycją na prezent do buta jest Scyzoryk My First Victorinox - stworzony przez Szwajcarską firmę z myślą o tych najmłodszych, ostrze scyzoryka jest zaokrąglone, z myślą o bezpieczeństwie naszych dzieci. Długość ostrza tego scyzoryka wynosi 55mm. Scyzoryk posiada w sobie funkcje takie jak, otwieracz do kapsli z otwieraczem do puszek, śrubokręt, przyrząd do zdejmowania izolacji, kółko, pęsete, wykałaczke oraz piłke do drewna. Scyzoryk jest wart polecenia. 

Myśląc o tych najmłodszych użytkowniach, kolejnym scyzorykiem, jaki można podarować naszemu dziecku jest scyzoryk Szwajcarskiej marki SWIZA D02 Junior Czerwony - Jego ergonomiczny kształt, pewny chwyt, miękkie w dotyku okładziny SOFTGRIP oraz łatwo dostępne ostrze i narzędzia, sprawiają, że jest idealnym scyzorykiem dla naszych pociech. Szwajcarski scyzoryk posiada 4 funkcje takie jak: blokowane zaokrąglone ostrze, szydło / rozwiertak, śrubokręt oraz pęseta. Dodatkowo można zamówić do tego scyzoryka eleganckie etui. 

Warto wspomnieć,  że do każdego produktu można wykonać grawer, grawer jest częścią nadania indywidualnych cech produktu. 

INFOLINIA: +48 55 235 68 94

BOK +48 668 596 243

Mail: sklep@scyzoryki.net

Mój stan HURT - B2B: b2b@scyzoryki.net