Wczytuję dane...

Już są...!

Już są, dostępne u nas 3 scyzoryki w nowym kolorze jaki jest Camouflage Desert! Classic SD (0.6223.941), Spartan Desert Camouflage, Trailmaster (0.8461.MWC941). Osobiście muszę przyznać, że kolor ten zrobił na mnie wielkie wrażenie, jasny kolor jakim jest desert camo, wygląda przyzwoicie na każdym z tych scyzoryków. Przy wyborze scyzoryka specjalnie się nie kieruje kolorem obudowy, ale w tym przypadku, wybierając scyzoryk zdecydowanie wybrałbym w tym kolorze. Kolor ten dosłownie przypomina piasek. Desert Camo, został zaprojektowany dla United States Army.

Classic SD (0.6223.941) - mały scyzoryk kieszonkowy, dobrze posłuży nam jako zwykły breloczek, posiada 7 funkcji: ostrze o długości 35mm, pilniczek do paznokci z małym śrubokrętem 2,5mm, nożyczki, kółko, pęsęte oraz wykałaczkę. Obudowa w kolorze Deser Camo wykonana jest z tworzewa sztucznego, plastik - jak w większości pozostałych scyzorykach Classic SD. Obudowa scyzoryka wynosi 58mm, oraz wazy 21g.

Kolejnym scyzorykiem, który został obdarzony kolorem Desert Camo jest Huntsman, jak wszyscy dobrze wiemy, większy scyzoryk jak wyżej wymieniony Classic SD. Długość tego scyzoryka wynosi 91mm. Waga scyzoryka wynosi 97g. Obudowa również wykonana jest z materiału sztucznego jakim jest plastik. Scyzoryk ten posiada 15 funkcji między innymi - duże ostrze o długości 60mm, którym przetniemy przykładowo linke, kawałek gałęzi i wiele innych. Równiez w scyzoryku zawarte jest małe ostrze, korkociąg, otwieracz do puszek z śrubokretem o długości 5mm, szpikulec.

Ostatnim scyzorykiem, który został wyposażony w kolor Desert Camo jest Trailmaster (0.8461.MWC941) - większy scyzoryk niż wyżej wymienione, posiada on 10 funkcji między innymi: duże ostrze, z ząbkowaną krawędzią o długości 80mm, rozwiertak, szpikulec, otwieracz do kapsli, przyrząd do zdejmowanie izolacji, piłka do drewna, śrubokręt 3mm.

INFOLINIA: +48 55 235 68 94

BOK +48 668 596 243

Mail: sklep@scyzoryki.net

Mój stan HURT - B2B: b2b@scyzoryki.net