Wczytuję dane...

Elegancki zegarek marki Swiza

SWIZA Kretos Gent SST white-brown WAT.0251.1001

Elegancki Zegarek Marki Swiza

Kolekcja Kretos To połączenie rozrywki z funkcjonalnością.  Przedstawiam państwu model zegarka jakim SWIZA Kretos Gent SST white-brown.  Nowoczesny design plus Szwajcarki klasyk sprawi, że stanie się ulubieńcem, każdego posiadacza tego zegarka.Koperta zegarka wykonana jest ze stali nierdzewnej oraz kwasoodpornej (mniej znaczne) 316L, która jest nazywana stalą jubilerską. Ważne jest to, że stal ta, nigdy nie traci koloru ani nie traci swego blasku. Średnica tej Kopery wynosi 42mm. Kryształowe szkiełko pokryte powłoką szafirową, sprawia, odporność na wszelkie zarysowania. Po prawej stronie tarczy zegarka znajduje się wskaźnik daty (obok cyfry 3).

Warto wspomnieć, iż zegarek jest odporny do 10 barów, czyli 100m oraz 330 stóp. Pasek Szwajcarskiego zegarka o szerokości i 22mm wykonany jest ze skóry, w kolorze brązu.  Precyzyjny szwajcarski mechanizm kwarcowy porusza trzema wskazówkami, Swiss Quartz. Zegarek zapakowany jest w ładne etui biało-czerwone z zapięciem na zamek. Kretos Gent SST white-brown, bardzo ładnie się prezentuje na ręku, dzięki czemu będzie bardzo dobrym szczegółem przy każdej aranżacji, Na zegarek marki SWIZA jest zawarta gwarancja 3 letnia, na wszelkie wady fabryczne i materiałowe.

Osobiście uważam, że zegarek dzięki swojej solidnej konstruckcji jest bardzo wytrzymały, ale również lekki. Dzięki swym właściwością, które wymieniłem wyżej, nie będzie z nim problemu, wejść do morza podczas upalnego lata, zagłębić się w lesie martwiąc o zniszczenie lub zarysowania.

INFOLINIA: +48 55 235 68 94

BOK +48 668 596 243

Mail: sklep@scyzoryki.net

Mój stan HURT - B2B: b2b@scyzoryki.net