Wczytuję dane...

Nowy rok szkolny - nowe przygody !

Mamy dziś 4 sierpnia 2016 roku, w tym roku pogoda sierpniowa nie dopisuje. Jeszcze tydzień i nasze pociechy wyruszą do szkoły, z tej okazji chciałbym Państwu zaprezentować kilka fajnych gadżetów, które przydadzą się w szkole i nie tylko. Sprawią, że nasze dzieci będą chodzić do szkoły z dużym entuzjazmem. ;)

Scyzoryk My first Victorinox 0.2363.T

Scyzoryk ten powstał z myślą o najmłodszych, dzięki zaokrąglonemu ostrzu jest bardzo bezpieczny. Długość  Szwajcarskiego Scyzoryka wynosi 84mm, długość ostrza 5mm, szerokość 23mm oraz grubość 11,5mm. Sam scyzoryk posiada 8 funkcji, duże ostrze (zaokrąglone),  otwieracz do kapsli, wraz z otwieraczem do puszek, śrubokręt, przyrządzenie do zdejmowania izolacji, kółko oraz standardowo pęsetę i wykałaczkę.

 

Scyzoryk zapakowany jest w eleganckie kartonikowe opakowanie, które ładnie się prezentuje jako prezent. W zestawie znajduje się również łańcuszek niklowany (4.1815) o długości  40 cm i średnicy 1.5 mm, posiada dwa karabinki, oraz zawieszkę na szyje (4.1879)

 

Według mnie scyzoryk posiada przydatne narzędzia dla dzieci uczęszczających do szkoły i nie tylko, nawet w piórniku potrafi zastąpić kilka prostych narzędzi jak nożyczki. Kolejną zaletą scyzoryka jest jego waga, jest on bardzo lekki, trzymając go w ręku praktycznie wcale nie jest odczuwalny. Dostępny jest w trzech kolorach, standardowym czerwonym, niebieskim oraz różowym. Myślę, że za taką cenę bezpieczny scyzoryk dla naszego dziecka jest bardzo dobrym rozwiązaniem.

INFOLINIA: +48 55 235 68 94

BOK +48 668 596 243

Mail: sklep@scyzoryki.net

Mój stan HURT - B2B: b2b@scyzoryki.net