Wczytuję dane...

Leatherman

Dzisiejszego dnia mamy dużo pracy ale zawsze znajdzie sie czas aby wam zaprezentować produkt Amerykańskiej firmy Leatherman, która zajmuje się produkcją multitooli od 33 lat. Założona w 1983 roku przez Timothy S. Leatherman'a. Dziś przedstawie Państwu Leatherman Surge 830165. Przedmiot jest masywny i solidnej konstrukcji, nie będę okłamywać was, że jest ciężki 335 g, dość dużo jak na multitoola, jednak niech was to nie zniechęca, bo jest to bardzo przydatne narzędzie i na pewno lżejsze niż skrzynka z narzędziami. ;) Długość złożonego multitoola wynosi 115mm, w całości został wykonany ze stali nierdzewnej. Posiada 21 funkcji, którymi są kombinerki wydłużone płaskie, kombinerki uniwersalne, standardowy przecinak do drutu, który jest wymienny ze stali 154CM, przecinak do drutu twardego również jest wymienny ze stali 154CM, przecinak do drutu wielożyłowego, zaciskacz do instalacji elektrycznych (bardzo wygodna funkcja), oczywiście jak zaciskacz do instalacji elektrycznych to i przyrząd do zdejmowania izolacji również musi być, nóż gładki ze stali, nóż ząbkowany ze stali, Nożyczki, piła oczywiście wymienna, szydło, linijka mierząca 19 cm, otwieracz do butelek i puszek, pilnik do drewna i metalu, pilnik diamentowy, gniazdo na wymienne brzeszczoty, duże gniazdo na wymienne bity plus jeden dwustronny bit, mały i duży śrubokręt płaski.

Ładnie się prezentuje, prawda?

Narzędzia zewnętrzne są zabezpieczone blokadami typu liner-block, zapewnia nam to bardzo dużą wygodę, narzędzia mogą zostać otwierane jedną reką.

Do scyzoryka dołączane jest również etui, wykonane ze skóry, poniżej przedstawiam Państwu zdjęcie.

Leatherman Surge przyda się nam już w nieco trudniejszych warunkach, niż Classic SD opisywany ostatnio. Sprawdzi się świetnie w domu jak i poza domem, warto wspomnieć, że w tym Multitoolu, nie trzeba otwierać tak dużo narzędzi aby dostać się do podstawowych funkcji jak ostrze, które jest bardzo ostre. Dużą zaletą tego mutlitoola jest fakt, że ma bardzo dużą odporność na korozję. Producent daje nam gwarancję 25-ęciu lat. Myślę, że to bardzo użyteczne narzędzie dla każdego majsterkowicza. Przy wymienionych funkcjach narzędzie nadaje się również dla informatyka gdy chcemy zacisnąć jakiś kabel. Narzędzie jest wart swej ceny.

INFOLINIA: +48 55 235 68 94

BOK +48 668 596 243

Mail: sklep@scyzoryki.net

Mój stan HURT - B2B: b2b@scyzoryki.net