Wczytuję dane...

Najlepiej sprzedające się scyzoryki ubiegłego tygodnia!

BOK www.scyzoryki.net chce Państwu zaprezentować najlepiej sprzedające się scyzoryki w ubiegłym tygodniu - Classic SD. 

Classic SD - jest to scyzoryk szwajcarki małe narzędzie wielofunkcyjne, jeśli nie lubisz nosić przy sobie dużego scyzoryka, ze względu na wagę, braku miejsca schowania go, ten scyzoryk jest w sam raz dla Ciebie! Obudowa o wymiarach 58 cm sprawia, że jest on breloczkiem małym i poręcznym. Dzięki swoim funkcją: ostrzu, pilniczkiem do paznokci, śrubokrętem płaskim, kółkiem (służącym jako brelok) nożyczkami, pęsetą oraz wykałaczką znajdzie zastosowanie w każdej sytuacji jak i tych "najdziwnieszych". Scyzoryk wcale nie jest drogi i jest warty swej ceny, posiadam owy scyzoryk już 3 lata, ostrze scyzoryka nie było nigdy ostrzone a dalej jest tak samo ostre jak nowe. Jakość scyzoryka jest naprawdę bardzo wysoka co mówi o nim sama nazwa firmy Victorinox. Jest bardzo wytrzymały.

W rzeczywistości scyzoryk szwajcarski prezentuje się ładniej niż na zdjęciu, został zaprojektowany z myślą o każdej osobie, która potrzebuje dostępu do małego ostrza lub nożyczek w każdej chwili, dzięki swej wielkości znajdzie się dla niego miejsce w każdej każdej damskiej kosmetycznce oraz kieszeni, co sprawia, że nawet w eleganckim garniturze znajdzie swe miejsce. Dzięki swej ostrości bez problemu potrafi przeciąć aluminiową puszkę czy miedziane kabelki. Dzięki śrubokrętowi płaskiemu jesteśmy w stanie odkręcić wiele śrubek (tych mniejszych) a penseta, która znajduje się w scyzoryku przyda sie nam do precyzyjnych prac, przykładowo śrubka wpadła nam w zakamarek i ciężko jest nam ją wyciągnąć. Przez długi okres czasu Szwajcarska firma Victorinox produkuje nowe okładziny tego scyzoryka jest ich naprawde bardzo dużo, dzięki temu, Ty możesz posiadać swój indywidualny wzór scyzoryka.

To tylko przykład jak ładne są te okładziny, a jest ich zupełnie więcej, znajdziesz je w naszej ofercie po tym linkiem KLIK.
Warto również wspomnieć, o scyzoryku Victorinox Classicu SD, edycji limitowanej Alox 2016.

Edycja limitowana Alox została stworzona po raz pierwszy w zeszłym roku i obejmowała trzy modele: Classic (58 mm), Cadet (84 mm) oraz Pioneer (93 mm). Cechą szczególną tegorocznej edycji są solidne i eleganckie ryflowane okładki Alox w piękym odcieniu orchidei. Obudowa wykonana jest z aluminium pod specjalnym procesem zwanym anodowaniem, dzięki czemu powstaje warstwa ochronna, która chroni przed korozją oraz uszkodzeniami mechanicznymi. Co roku produkowane są scyzoryki o różnym odcieniu okładzin, z tyłu rękojeści wygrawerowany jest rok scyzoryka. Podusumowując, ten mały scyzoryk jest niezastąpiony w codziennych pracach, czy to w szkole, na uczelni, w pracy lub biurze. Dzięki swojemu rozmiarowi zmieści się wszędzie.

INFOLINIA: +48 55 235 68 94

BOK +48 668 596 243

Mail: sklep@scyzoryki.net

Mój stan HURT - B2B: b2b@scyzoryki.net