Wczytuję dane...

Najlepiej sprzedające się scyzoryki roku 2016 w sklepie scyzoryki.net

BOK www.scyzoryki.net chce Państwu zaprezentować najlepiej sprzedające się scyzoryki, ostatniego miesiąca! :)

Victorinox Scyzoryk Ranger 1.3763

Jeden z wielu modeli scyzorków Victorinox Długość scyzoryka wynosi 91mm, długość ostrza 60mm, szerokość strona oprawy 27mm, grubość strona narzędzi 23mm. Posiada wbudowanych w sobie 21 narzędzi, jest to bardzo zaskakujące, że w tak małą obudowę można włożyć tyle podręcznych narzędzi, przydatnych na codzień. Między innymi duże ostrze, małe ostrze, otwieracz do puszek z małym śrubkrętem, otwieracz do kapsli, nożyczki, płka do drewna, hak wielofunkcyjny, piłka do metalu i wiele więcej. Scyzoryk jest godny polecenia, dzieki swym właściwością, jest bardzo poręczny.

Victorinox Scyzoryk Huntsman 1.3713


Kolejnym scyzorykiem, bardzo dobrze znanym dla kolekcjonerów oraz zwykłych użytkowników jest Huntsman. Długość scyzoryka wynosi 91mm, długość ostrza 60mm, szerokość strona oprawy 27mm, grubość 21mm, czyli jest takich samch wymiarów jak wymieniony wyżej Ranger. Różnią się cenowo nie dużą kwotą, z racji tego, iż Huntsman posiada nieco mniej narzędzi, między innymi: duże ostrze, małe ostrze, korkociąg, otwieracz do kapsli z śrubokrętem, piłkę do drewna, hak wielofunkcyjny i wiele innych. Dzięki swym rozmiarom jest idealny na każdą podróż czy biwak. Myślę, że to dobry wybór, dla osób które nie lubią mieć w scyzoryku zbyt dużo narzędzi.

SWIZA D04 Czerwony KNI.0040.1000

Nowy Szwajcarski wynalazek, mówiąc nowy mamy na myśli, iż został wyprodukowany całkiem niedawno przez firmę SWIZA, szybko zdobył popularność wśród Szwajcarskiej Armii. Scyzoryk wynosi 95 mm, długść ostrza 75mm, szerokość strona oprawy 29mm, grubość strona narzędzi 16mm. Scyzoryk ma do siebie do, że rękojeść wyposażona jest w miękką okładzine, która jest bardzo przyjemna w dotyku. Posiada 9 funkcji, między innymi, ostrze, które jest blokowane, szydło, śrubokręt (marki philips) oraz kilka innych. Scyzoryki marki SWIZA również są obięte dożywotnią gwarancją na wszelkie wady materiałowe i fabryczne. Dostępny w kilku kolorach, tradycyjny czerwony, czarny, biały, niebieski.

INFOLINIA: +48 55 235 68 94

BOK +48 668 596 243

Mail: sklep@scyzoryki.net

Mój stan HURT - B2B: b2b@scyzoryki.net