Wczytuję dane...

Nowości, nowości, NOWOŚCI !!!

Nowości, nowości, NOWOŚCI !!!

Co raz więcej tych nowości od Victorinox ;) Oczywiście wszystkie z nich otrzymacie na www.scyzoryki.net ! Tym razem szwajcarski producent wypuścił na rynek dwa limitowane modele ( dokładnie, w tym momencie - jeden, lecz drugi będzie dostępny dosłownie "za chwilkę" ).


Pierwszy z nich powstał z myślą o zbliżających się Igrzyskach Olimpijskich w Rio do Janeiro, inspirowany jest olimijskimi medalami ( oczywiście tym najważniejszym) dlatego jego okładzina posiada powłokę z ... 24-karatowego złota o czystości 99,9 % !! Jak to zwykle bywa ograniczona ilość trafia na nasz Polski rynek. Tym razem jest to 500 sztuk. A o jakim modelu mowa ? Dla podpowiedzi - była całkiem niedawno wersja świąteczna teog modelu - White Christmas. Dokładnie tak - Proszę Państwa, przed Wami :


Scyzoryk Climber Gold Limited Edition 2016 Victorinox 1.3703.T88

Drugi model, który jeszcze co prawda nie jest "oficjalnie dostępny" lecz jest już przesądzone, że trafi do sprzedaży to ... SPARTAN POLSKA ! Okładzina tegorocznej edycji zdecydowanie różni się od poprzedniej. Po jednej stronie duży napis "POLSKA" w naszym języku oraz wiele mniejszych w różnych językach ;) Po drugiej stronie nazwy Polskich miast. Ocene pozostawiamy Wam ;) W razie chęci rezerwacji, proszę pisać na sklep@scyzoryki.net :)


Scyzoryk Victorinox Spartan 1.3603.E32 Polska Edycja Limitowana 2016

www.scyzoryki.net - scyzoryki w sieci !

INFOLINIA: +48 55 235 68 94

BOK +48 668 596 243

Mail: sklep@scyzoryki.net

Mój stan HURT - B2B: b2b@scyzoryki.net