Wczytuję dane...

Idealna okazja na scyzoryk dla Taty !

Idealna okazja na scyzoryk dla Taty !

Dzień Ojca to idealna okazja aby kupić swojemu tacie scyzoryk ! :) Nawet jeśli już jakiś ma to pamiętajcie - od przybytku głowa nie boli ;) BOK www.scyzoryki.net postara się Wam pomoć w doborze idealnego scyzoryka dla Waszych ojców !  Zaznaczcie w kalendarzu date 23 czerwca na czerwono i ... wcześniej zakupcie scyzoryk ! Chyba wiadomo gdzie to zrobić ;)


Scyzoryk Victorinox@work 32 GB 4.6125.TG32

Idealny wybór dla zabieganego, pracującego przy komputerze Taty. Dzięki pamięci USB nie będzie musiał używać swojej ;) A tak na poważnie 32 GB powinny wystarczyć aby móc przenosić najważniejsze dokumenty.

Scyzoryk Victorinox RangerGrip 71 Gardener 0.9713.C

Na pewno znajdzie się jakiś Tata - ogrodnik ! Dla niego też coś mamy ! Specjalny model z wąskimi nożycami z wygodną dźwignią o długim ramieniu. Piłka do drewna również będzie mocno przydatna !


Scyzoryk Victorinox Skipper 0.9093.2W

Tata żeglarz ? Nie pozostaje nic innego jak Skipper ! N a obudowie róża wiatrów a wśród narzędzi otwieracz szekli z przyrządem do rozwiązywania węzłów ! Niezbędny na każdej łodzi !Golf Tool 0.7052.3

Pasjonat golfa ? Dla golfistów też mamy coś super ! Narzędzie szersze, płaskie i o ergonomicznym kształcie. Jego klasa i specjalne funkcje sprawią, że stanie się najlepszym pomocnikiem podczas wypraw na pole golfowe.

Victorinox Scyzoryk Fisherman 1.4733.72

Na pewno duży procent Ojców to zapaleni rybacy. Tak jak się zapewne domyślacie, dla Nich też coś mamy ! Model Fisherman posiada skrobak do ryb z przyrządem do zdejmowania haczyków ! Dla upiększenia - grafika ryby na obudowie ;)

Victorinox Scyzoryk SwissChamp 1.6795

Model stworzony dla złotych rączek, które potrzebują mieć wszystkie narzędzia pod ręką ! Przydatny zawsze i wszędzie, a przy tym zmieści się spokojnie w kieszeni. Naszym zdaniem faworyt na prezent z okazji Dnia Ojca !


INFOLINIA: +48 55 235 68 94

BOK +48 668 596 243

Mail: sklep@scyzoryki.net

Mój stan HURT - B2B: b2b@scyzoryki.net