Wczytuję dane...

Wiosna ! A więc czas na porządki i ... prace remontowe !

Wiosna ! A więc czas na porządki i ... prace remontowe !

Nadeszła wiosna a więc pora obudzić się z zimowego snu, pozbyć się marazmu i zacząć działać ! Twój ogródek na pewno potrzebuje pomocy ! W garażu półki i stojaki uginają się od nadmiaru gratów a i w domu pewnie przydałoby się coś naprawić albo gdzieś coś przykręcić. BOK www.scyzoryki.net ma kilka fachowych porad co mogłoby się przydać w działaniach poprawiających kondycje Waszych domowych gospodarstw !

Jeśli chodzi o ogródek to proszę bardzo ! Najlepszy sprzęt od najlepszego producenta - Victorinox ! Noże, sekatory i nożyce :

Sekator ogrodowy Victorinox 6.5009

W ofercie posiadamy także asortyment od francuskiego Opinela ! Wcale nie gorszy !

Nóż ogrodniczy szczepak-sierpak Opinel No 08


W domu też trzeba zawsze "coś ogarnąć" W takich przypadkach funkcjonalną odgrywą najważniejszą rolę ! Wszystkie potrzebne narzędzia trzeba mieć pod ręką. Idealnym rozwiązniem są SwissTool'e !

SwissTool CS Plus (3.0338.L)

Przypominamy, że do 1.05.2016, wszystkie SwissTool'e są w bardzo atrakcyjnych cenach ! Wystarczy podczas składania zamówienia wpisać kod rabatowy "idzie wiosna" !

SwissTool'e mogą nam pomóć również w pracach porządkowych przeprowadzanych w garażu, lecz naszym zdaniem najważniejszym a zarazem niezbędnym gadżetem ułatawiającym prace w tym pomieszczeniu jest latarka !

Maglite :

Latarka MagLite ML25LT LED 2C ML25LT-S2015

Ledlenser

Latarka Ledlenser P7.2 9407

Zapraszmy także do zapozniania się z naszym pozostałym asortymentem - www.scyzoryki.net ! W razie jakichkolwiek pytań jesteśmy do Państwa dyspozycji prawie całą dobę ;)

INFOLINIA: +48 55 235 68 94

BOK +48 668 596 243

Mail: sklep@scyzoryki.net

Mój stan HURT - B2B: b2b@scyzoryki.net