Wczytuję dane...

Prezenty dla kobiet z okazji ... Dnia kobiet !

Prezenty dla kobiet z okazji ... Dnia kobiet !

Uwaga - dotyczy Mężczyzn ! Zbliża się święto, o którym lepiej nie zapomnieć ;) Mowa oczywiście o Dniu Kobiet obchodzonym 8 marca. To, że trzeba kupić kwiatka jest wiadome ale czy ten kwiatek wystarczy ? Naszym zdaniem raz na jakiś czas można się "szarpnąć" na coś dodatkowego/wyjątkowego ;) BOK www.scyzoryki.net ma kilka oryginalnych pomysłów dla przedstawicielek płci pięknej ;)


Scyzoryk Victorinox 0.6223.851 The Gift

Mały, poręczny scyzoryk (który można schować do torebki a później szukać i szukać ;)) zawierający najpotrzebniejsze narzędzia dla kobiet a więc nożczyki oraz pilniczek. Do tego czerwona obudowa z napisem oznaczającym "I LOVE YOU" ! Cóż chcieć więcej :) ?

Scyzoryk Classic Pink (0.6203.T5)

Wymiary i zawartość identyczna jak pozycja wyżej ale bardziej kobiecy ... kolor ;)

SwissCard Nailcare 0.7240.T21

Nailcare można wygodnie przechowywać w torebce lub kieszeni, będzie zawsze pod ręką. Efektowna błękitna obudowa a w niej : wbudowane nożyczki do przycinania paznokci, pilniki do wygładzania ich końcówek  oraz śrubokręt Quattro dzięki któremu z łatwością je wyczyścimy :) !

Victorinox@work 32 GB 4.6125.TG32

Coś dla prawdziwych Businesswoman ! Pilnik do paznokci, nożyczki i pęseta a do tego długopis i przenośny nośnik pamięci o pojemności 32 GB !

Scyzoryk Victorinox Nail Clip Wood 580 0.6461.63

Piękna drewniana obudowa a w niej : pilniczek do paznokci z przyrządem do ich czyszczenia, nożyczki z ząbkowanymi krawędziami oraz ... obcinacz do paznokci !

Manicure RUBIS

Cały dział poświęcony kobietom ;) Pilniczki, pęsety, obcinaczki, nożyczki a także zestawy do manicure ! Z pewnością najbardziej wybredna i wymagająca Dama znajdzie tutaj coś dla siebie :)
INFOLINIA: +48 55 235 68 94

BOK +48 668 596 243

Mail: sklep@scyzoryki.net

Mój stan HURT - B2B: b2b@scyzoryki.net