Wczytuję dane...

Poszerzamy asortyment - SWIZA

Poszerzamy asortyment - SWIZA

Jak Państwo widzą, cały czas chcemy się rozwijać. Poszerzamy nasz asortyment nie tylko o kolejne pozycje od Victorinox ale także o inne równie znakomitej jakości produkty. Bardzo cenimy sobie Wasze opinie, uwagi oraz podpowiedzi dlatego staramy się wychodzić Wam na przeciw !  W związku z licznymi zapytaniami, chcąc sprostrać Waszym oczekiwaniom coraz bardziej urozmaicamy naszą ofertę ! W ostatnim czasie dokonaliśmy powiększenia zasobów Szwajcarskiego producenta SWIZA. ScyzorykI te to nowoczesny i odświeżony projekt SAK (Swiss Army Knife) - scyzoryka Armii Szwajcarskiej. Jego ergonomiczny i zakrzywiony kształt, pewny chwyt, miękkie w dotyku okładziny oraz łatwo dostępne ostrze i narzędzia, czynią z niego najwygodniejszy i najłatwiejszy w użyciu scyzoryk, który do tej pory powstał.

SWIZA

Oryginalny i nowoczesny design w połączeniu z prefekcyjnym wykonaniem. Tak w skrócie można scharakteryzować marke SWIZA. W naszej ofercie posiadamy scyzoryki :

D01

D02

D03

D04

Scyzoryki SWIZA to nowy standard w świecie kieszonkowych scyzoryków. Cztery modele o różnych funkcjach, wszechstronnych i użytkowych narzędziach powinny przypaść do gustu każdemu. Każdy model jest dostępny w 4 kolorach (sztandarowy czerwony, husky niebieski, śnieżny biały, grafitowy czarny) odzwierciedlających krajobraz regionu górskiego Jura, gdzie szwajcarskie scyzoryki są produkowane od pokoleń. Specjalnie dla Was przygotowaliśmy też materiał wideo na, którym możecie zobaczyć wszystkie funkcje każdego z modeli !

https://www.youtube.com/watch?v=dj7olDzPcG0

SWIZA to nie tylko scyzoryki. W naszej ofercie dostępnej pod tym linkiem : http://scyzoryki.net/c/224/scyzoryki-i-zegarki-swiza.html pojawiły się także zegarki !

ZEGARKI SWIZA

Kilkanaście modeli z których każdy znajdzie coś dla siebie. Każdy z nich jest objętny 3 letnią gwarancją na wszelkie wady materiałowe i fabryczne. Koperty wykonane ze stali nierdzewnej. Każdy model oparty jest na szwajcarskim mechanizmie kwarcowym.

INFOLINIA: +48 55 235 68 94

BOK +48 668 596 243

Mail: sklep@scyzoryki.net

Mój stan HURT - B2B: b2b@scyzoryki.net