Wczytuję dane...

Zbliżają się Walentynki :) !

Zbliżają się Walentynki :) !

Pewnie wielu z Was sie zastanawia co może być romantycznego w podarowaniu ukochanej/ukochanemu scyzoryka na walentynki. Macie racje , trudno powiązać te dwie rzeczy ze sobą. Victorinox nie wyprodukował do tej pory żadnego modelu, który mógłby swoim wyglądem pasować na prezent w święto zakochanych. Na uaprtego, podstawowym kolorem okładzin scyzoryków od Victorinox jest czerwony a więc kolor miłości ale ten argument chyba też mało kogo jest w stanie przekonać. Dlatego BOK www.scyzoryki.net ma pomysł !

Jeśli uważacie, że scyzoryk nie jest dobrym pomysłem to być może macie racje. Ale co powiecie na scyzoryk z wygrawerowanym napisem na ostrzu lub obudowie w stylu : " Dla mojej kochanej ... " lub po prostu zwykłe "Kocham Cię" ? Lepiej, prawda ?

To może być nie tylko napis ale również jakiś symbol graficzny np. serce, strzała lub miś ;) Wybór należy do nas ! Jeśli chcielibyście podjerzeć jak takie grawery wyglądają to zapraszamy pod ten adres :

http://scyzoryki.net/c/9/grawerowanie.html

Treść graweru to jedno natomiast wybrać dobry scyzoryk, pasujący idealnie do przyszłego własciciela to druga sprawa ! Jeśli masz wątpliwości lub nie wiesz, który model mógłby być nalepszym wyborem zapraszamy tutaj :

Poradnik doboru scyzoryka - http://scyzoryki.net/_cms/view/12/poradnik-doboru-scyzoryka.html

Jeśli poradnik nie pomoże to zawsze zostajemy my czyli Biuro Obsługi Klienta www.scyzoryki.net ! Czat, telefon, poczta elektroniczna - jesteśmy wszędzie od Waszej dyspozcyji !

INFOLINIA: +48 55 235 68 94

BOK +48 668 596 243

Mail: sklep@scyzoryki.net

Mój stan HURT - B2B: b2b@scyzoryki.net