Wczytuję dane...

Świąteczna edycja- Victorinox Climber

Najnowszy egzemplarz limitowanej serii scyzoryków Climber. Jak przystało na markę Victorinox seria Climber to ulubieniec jeśli chodzi o nowatorskie projekty okładek. Kilka miesięcy temu producent stworzył unikatową serię scyzoryków wyposażony w oryginalnie zaprojektowane okładki przedstawiające kluczowe elementy związane ze Szwajcaria. Scyzoryki świetnie prezentowały się w formie prezentów dedykowanych, urozmaiconych eleganckim grawer. Przed świętami do zaproponowania klientom mamy zimową wersję Victorinox Climbera.

Kojarzący się ze śnieżnym puchem wygląd scyzoryka został zbudowany na podstawie trzech rzędów funkcjonalnych narzędzi zamkniętych w białych, półprzezroczystych okładzinach wykonanych z wysokiej jakości tworzywa sztucznego, wzmocniona i zabezpieczoną dodatkową warstwą laminatu. Wewnątrz scyzoryka kryje się czternaście funkcjonalnych narzędzi, które połączone w jedno stanowią doskonały egzemplarz na co dzień, zarówno jako element wyposażenia domowej skrzynki narzędziowej, jak i poza nią w przypadku zawodowych techników. Wśród elementów wchodzących w skład scyzoryka Climber znalazły się dwa ostrza wykonane ze stali nierdzewnej, otwieracz do puszek i drugi- otwieracz do konserw. Oba zostały zaprojektowane tak, aby spełniać także rolę śrubokręta. Ponadto, w zestawie narzędzi znalazł się także profesjonalny uchwyt do zdejmowania izolacji i hak. Wśród małych elementów w standardowym wyposażeniu są: korkociąg, wykałaczka ze szpikulcem, a także zestaw nożyczkowy.

Innym przykładem świątecznych opraw są scyzoryki serii limitowanej Classic. Jak już kiedyś wspomnieliśmy, wyłonione w ramach corocznego konkursu organizowanego przez markę Victorinox projekty grafik zostały wcielone w życie właśnie w serii podstawowych egzemplarzy noży. Do dyspozycji klientów przeznaczone zostały scyzoryki w 26 różnokolorowych oprawach. Wśród nich znalazły się także egzemplarze budzące miłe, świąteczne uczucia takie, jak scyzoryk Classic Lollipop czy zimowy, rysunkowy obraz Swiss Valley lub They'll Grow przedstawiający dorastanie jeleni. W skład scyzoryków Classic weszło 7 funkcjonalnych elementów- duże sotrze, pilniczek, wykałaczka i pęseta, nożyczki, śrubokręt a także kółko do przywieszenia scyzoryka.


INFOLINIA: +48 55 235 68 94

BOK +48 668 596 243

Mail: sklep@scyzoryki.net

Mój stan HURT - B2B: b2b@scyzoryki.net