Wczytuję dane...

A Ty co byś chciał dostać pod choinkę ;) ?

A Ty co byś chciał dostać pod choinkę ;) ?

Coraz bliżej Święta, coraz bliżej Święta ... A niektórzy z Was nie mają nawet pomysłu na świąteczne prezenty ! ;) My co prawda też jeszcze ich nie zrobiliśmy ale chociaż wiemy co chcielibyśmy dostać ! :) Listów do Świętego Mikołaja pisać nie będziemy lecz chcielibyśmy się podzielić się z Wami naszymi marzeniami ;) Może czytając tego bloga natraficie na #prezent dla swoich bliskich albo i nawet dla ... siebie samego ;) ! A więc tak : BOK www.scyzoryki.net czyli szarzy, przeciętni pracownicy chcieliby dostać :

Victorinox Scyzoryk SwissChamp 1.6795 GRAWER GRATIS

No co ? Jak koncert życzeń to trzeba zacząć z grubej rury ! :) Imponująca liczba funkcji do tego niewielki rozmiar , co tu dużo mówić - każdy z nas chciałby go mieć w swojej kieszeni ( już dajmy spokój z etui chociaż dla wymagających, proszę - http://scyzoryki.net/p/26/1234563/pokrowiec-na-noze-swiss-army-knives-o-5-8-warstw-narzedzi-4-0521-3---na-scyzoryki-84-91mm-etui-na-scyzoryki.html ).

#scyzoryk SwissChamp fajnie prezentuje się w obudowie drewnianej http://scyzoryki.net/p/14/1234928/victorinox-scyzoryk-swisschamp-oprawa-drewniana-1-6794-69-grawer-gratis--noze-oficerskie-91mm-scyzoryki-swiss-army.html

ale nie bądźmy zachłanni. Ma być przede wszystkim funkcjonalny a nie ładnie wyglądać na półce nad kominkiem ;)

Co jeszcze ? Popularną w dzisiejszych czasach formą prezentu jest gotówka. Kochająca babcia/dziadek/wujek/ciocia/żona/mąż nie wiedząc czy trafi w nasz gust idzie na łatwizne i daje kase. Gdzieś ją schować trzeba prawda ;)?

Portfel Athens Victorinox 30163501 Altius 3.0

#portfel skórzany trzyczęsciowy męski marki #victorinox. Zapewnia łatwą dostępność do wszystkich najistotniejszych pozycji w portfelu. Posiada 6 miejsc na karty kredytowe , 2 kieszenie na banknoty oraz 4 kieszenie do przehowywania paragonów, rachunków itp.

No i tak na uzupełnienie naszej "listy żądań" ;) coś bardzo pożytecznego, przydatnego a zarazem mieszczącego się w portfelu:

SwissCard Classic 0.7106 Victorinox

No więc tak kolorystyka OK. Ilość funkcji też czyli podsumowując - może być :)

Skoro pracownicy pomarzyli to teraz kolej na szefów :) No tutaj to Mikołaj musiałby mieć gruby portfel albo duży limit na karcie kredytowej ;)

SwissTool Spirit Plus (3.0239.L)


No cóż, SwissTool zawierający 39 funkcji, do zestawu skórzane, brązowe etui. To wszystko zawarte w 10 cm. o łącznej wadze nieprzekraczającej 400g. Funkcjonalne ? Szef mówi, że tak :) !

Skoro jeden Szef podzielił się swoimi marzeniami to teraz pora na drugiego :)

Scyzoryk Hunter Pro Wood Victorinox 0.9410.63

Model Hunter Pro w oprawie z gładkiego drewna orzechowego. Idealny wybór dla miłośników polowań i aktywności outdoorowych, a także wspaniały prezent dla kolekcjonerów. W komplecie do scyzoryka znajduję sie nylonowe etui.

Mamy nadzieje, że  BOK www.scyzoryki.net wraz z Szefostwem, chociaż ukierunkowało Was na właściwy trop poszukiwań.Sami najlepiej wiece co Wasi bliscy lub znajomi chcieliby dostać. Decyzja zawsze należy do Was. My jesteśmy dostępni 7DNI W TYGODNIU aby Wam pomóc i doradzić ! ZAPRASZAMY !

INFOLINIA: +48 55 235 68 94

BOK +48 668 596 243

Mail: sklep@scyzoryki.net

Mój stan HURT - B2B: b2b@scyzoryki.net