Wczytuję dane...

Sklep Victorinox Bednarska 9B Elbląg Poland

Historia naszej firmy. 

Miło nam poinformować Państwa, że w dniu 21 listopada 2009 otworzyliśmy oficjalnie Sklep na Elbląskiej Starówce. Uroczystego przecięcia wstęgi dokonał dyrektor ECBP pan Henryk Kowalski wraz z małżonką. Z dniem dzisiejszym produkty Victorinox, Dalvey, Caran d’Ache, Parker i Maglite są dostępne w Elblągu. 
Również nasze sklepy internetowe www.scyzoryki.net oraz www.biomedicum.pl
oferują możliwość dokonania doskonałego zakupu - idealnego ekskluzywnego prezentu. Cieszą się one doskonałą opinią zarówno klientów indywidualnych jak i firm.
Oferujemy również personalizację produktów, grawer laserowy oraz wszelkiego rodzaju nadruki, a przede wszystkim produkty z wieczystą gwarancją.
Pragniemy nadmienić, że nasz sklep internetowy Victorinox www.scyzoryki.net posiada status jedynego autoryzowanego internetowego sklepu Victorinox na terenie Polski.
 W ramach rozwoju w 2022 przenieśliśmy sklep z produktami Victorinox na ulicę Bednarską 9B w Elblągu. Zapraszamy wszystkich elblążan do naszego sklepu. W naszej ofercie ponad 1000 pozycji scyzoryków, noży Victorinox oraz noży Opinel.
Jesteśmy z naszymi klientami 15 lat na rynku. Dziękujemy Państwu, że jesteście z nami.
Tysiące zadowolonych klientów, każdego roku utwierdza nas, że dokonaliśmy dobrego wyboru oferując Państwu jako autoryzowany sklep Victorinox najwyższy standard usług.
Motto naszej działalności "kupując oryginalne produkty oszczędzasz" nie zdezaktualizowało się i wciąż jest naszą misją. 15 lat temu zaczęliśmy oferować scyzoryki Victorinox z wieczystą gwarancją w Polsce i robimy to do dnia dzisiejszego. Rośnie kolejne pokolenie, które może używać My First Victorinox, My Opinel, które przeznaczone są dla naszych milusińskich (posiadają okrągłe ostrze, aby się nie skaleczyć). Spartan, Hiker, Angler i SwissChamp to kolejne modele dla młodzieży i dorosłych. 
Mamy wyjątkowe latarki Maglite z USA, kiedyś dostępne dla Policji, obecnie może je zakupić każdy klient. Czasy się zmieniają. 
Dumni jesteśmy z naszego zespołu. Dziękujemy im za zaangażowanie. 


Image Hosted by scyzoryki.net
INFOLINIA: +48 55 235 68 94

BOK +48 668 596 243

Mail: sklep@scyzoryki.net

Mój stan HURT - B2B: b2b@scyzoryki.net