Wczytuję dane...
Model: 0.8231.J16
Gwarancja: dożywotnia
Producent: VICTORINOX
Opis produktu

Limitowana edycja scyzoryka Pioneer X Damast z ostrzem wykonanym z wysokiej jakości stali damasceńskiej obejmuje zaledwie 5000 numerowanych sztuk. Ten niezwykły model z pewnością ucieszy wszystkich fanów i kolekcjonerów noży, dla których jakość i funkcjonalość idą w parze z eleganckim wzornictwem. Oprócz pięknego i solidnego ostrza, Pioneer X Damast Limited Edition 2016 posiada m.in. precyzyjne nożyczki oraz bardzo wytrzymałe ryflowane okładki Alox w zupełnie nowym odcieniu.

Opis:
  

Długość:  93 mm 
Oprawa: ryflowane okładki typu Alox koloru szarego - metalowa chropowata (kolor nakładany jest metodą anodowania; nie są malowane, oksydowane itp.).
Ilość warstw narzędzi: 2

1. duże ostrze
2. szpikulec-szydło
3. otwieracz do puszek z:
4. – małym śrubokrętem płaskim
5. otwieracz do butelek ze:
6. – śrubokrętem płaskim
7. – przyrządem do zdejmowania izolacji z kabli
8. nożyczki

Wymiary scyzoryka:

- długość scyzoryka:  93 mm
- szerokość (strona oprawy):  23,5 mm
- grubość (strona narzędzi):  14,9 mm

Waga scyzoryka: 94 g (z pudełkiem 391 g)

Gwarancja:
dożywotnia
Victorinox zapewnia najwyższą jakość swoich produktów. Wszystkie narzędzia tnące wykonane są ze stali szlachetnej oraz podlegają dożywotniej międzynarodowej gwarancji na wady materiałowe i wady wykonania (2-letnia gwarancja na urządzenia elektroniczne).

Dodatkowe informacje:

- Kraj produkcji: Szwajcaria
- Dostępność: edycja limitowana 5 000 sztuk
- Numerowanie: tak, np. 1884/5000 2016
- Certyfikat: tak

Stal damasceńska - szlachetna stal płatnerzy stanowi symbol ponad tysiącletniej sztuki rzemieślniczej. Już w czasach starożytnych zręczni płatnerze potrafili wyrabiać z różnego rodzaju stali ostrza o wyjątkowej odporności i twardości. Wielokrotnie zawijane i skuwane na gorąco powodowało homogenizację materiału i wymagało dużych umiejętności i poświęcenia. Ukoronowaniem procesu wytwarzania ostrza ze stali damasceńskiej było i pozostało wykończenie. Dopiero podczas szlifowania, polerowania i wytrawiania ujawnia się charakterystyczne wzornictwo, dające wgląd w duszę stali. Ostrze tego noża wykonane jest z wysokiej jakości nierdzewnej stali damasceńskiej 60 HRc. 

Każdy scyzoryk jest unikatowy pod względem wzoru ostrza oraz numeru. Sprzedawana sztuka to ta o numerze 3641 

INFOLINIA: +48 55 235 68 94

BOK +48 668 596 243

Mail: sklep@scyzoryki.net

Mój stan HURT - B2B: b2b@scyzoryki.net