Wczytuję dane...
Model: 0.9551.J15
Gwarancja: dożywotnia
Producent: VICTORINOX
Opis produktu

Tegoroczna edycja Damast Limited Edition oparta na modelu RangerWood z kolekcji Delemont. Scyzoryk ma długość 130 mm, oprawę z drewna oraz stalowe logo pełniące rolę przycisku zwalniającego blokadę ostrza. Ostrze wykonane jest ze stali Damast (damasceńskiej). W komplecie ekskluzywne opakowanie (pudełko). Na cały świat zostało stworzonych 5000 sztuk, na Polskę 25 sztuk. Każdy scyzoryk ma swój unikalny numer pod korkociągiem.

Opis:  

Długość: 130 mm 
Oprawa: drewno orzechowe
Ilość warstw narzędzi: 2

1.   duże blokowane ostrze
2.   otwieracz do puszek z: 
3.   - małym śrubokrętem 
4.   otwieracz do kapsli z: 
5.   - blokowanym śrubokrętem 
6.   - przyrządem do zdejmowania izolacji 
7.   szpikulec-szydło 
8.   korkociąg
9.   kółko 

Wymiary scyzoryka:

- długość scyzoryka: 130 mm
- szerokość (strona oprawy): 31 mm
- grubość (strona narzędzi): 20 mm

Waga scyzoryka: 134 g (z pudełkiem 428 g)

Gwarancja:
dożywotnia

Ostrze ze stali damasceńskiej, obudowa z drewna orzechowego i emblemat Victorinox ze stali nierdzewnej służący do odblokowania ostrza sprawiają, że scyzoryk nieprzerwanie dostarcza nowych, fascynujących wrażeń.

Stal damasceńska - szlachetna stal płatnerzy stanowi symbol ponad tysiącletniej sztuki rzemieślniczej. Już w czasach starożytnych zręczni płatnerze potrafili wyrabiać z różnego rodzaju stali ostrza o wyjątkowej odporności i twardości. Wielokrotnie zawijane i skuwane na gorąco powodowało homogenizację materiału i wymagało dużych umiejętności i poświęcenia. Ukoronowaniem procesu wytwarzania ostrza ze stali damasceńskiej było i pozostało wykończenie. Dopiero podczas szlifowania, polerowania i wytrawiania ujawnia się charakterystyczne wzornictwo, dające wgląd w duszę stali. Ostrze tego noża wykonane jest z wysokiej jakości nierdzewnej stali damasceńskiej 60 HRc. 

Każdy scyzoryk jest unikatowy pod względem wzoru oraz odcieniu drewna, wzoru ostrza oraz numeru. Zdjęcia z aparatu przedstawiają sprzedawaną sztukę o numerze 1000

Dane techniczne

Scyzoryk

 • Edycja limitowana: 

  Tak

 • Dla dzieci: 

  Nie

 • Ilość narzędzi: 

  9

 • Narzędzia: 

  Duże ostrze, Otwieracz do puszek, Mały śrubokręt, Otwieracz do kapsli, Śrubokręt, Przyrząd do zdejmowania izolacji, Szpikulec, Korkociąg, Kółko

 • Blokada: 

  Tak

 • Ostrze otwierane jedną ręką: 

  Nie

INFOLINIA: +48 55 235 68 94

BOK +48 668 596 243

Mail: sklep@scyzoryki.net

Mój stan HURT - B2B: b2b@scyzoryki.net