Wczytuję dane...

LaPLAYA

| 0

Odpowiednie przygotowanie na wyprawę górską, wycieczkę czy trekking nie może obyć się bez dobrania rzeczy takich stalowy termos, bidon czy butelki na wodę. Jeśli chcą Państwo, aby podróż udała się bez zarzutów, zapraszamy do zapoznania się z propozycją marki LaPLAYA, która oferuje szeroki wybór produktów turystycznych w tym wspomniany bidon czy termos. LaPLAYA posiada duże doświadczenie w projektowaniu i wykonywaniu rozmaitych dodatków do torby podróżnika. Tworzy produkty, które cechuje trwałość, minimalistyczny design, a przede wszystkim atrakcyjna cena. Z myślą o Państwa potrzebach wybraliśmy najlepszą ofertę na produkty LaPLAYA.

Termos LaPLAYA - gwarancja udanej wyprawy

W ofercie marki LaPLAYA mogą znaleźć Państwo czajnik elektryczny oraz butelki na wodę z tworzywa sztucznego, które rozwiążą problem rosnącej ilości jednorazowych butelek plastikowych. Od teraz mogą Państwo wybrać butelkę, która nie zniszczy się w plecaku podróżnym, a nawet przetrwa niejeden survival! Szczególnie godne uwagi są jednak termosy tego producenta. Termos LaPLAYA występuje w różnych wersjach - stalowej i gumowanej. Oba rodzaje są wykonane jednak ze stali nierdzewnej, która gwarantuje długie użytkowanie produktu - termosy odporne są na rdzewienie. Termos LaPLAYA to również gwarancja bezpieczeństwa, korek jest odpowiednio wyprofilowany i wykonany w sposób, który uniemożliwia przedostanie się płynu w nieodpowiednich momentach. Nie muszą się jednak Państwo martwić zalaniem czy jakąkolwiek nieszczelnością tworzywa.

Niestety nie znaleziono produktu!

1. Sprawdź poprawność zapytania i spróbuj ponownie.
2. Ogranicz szukane słowa do jednego lub dwóch.
3. Podaj ogólną nazwę produktu, którego szukasz. Później będziesz mógł ograniczyć wyniki wyszukiwania korzystając z zaawansowanych filtrów.

INFOLINIA: +48 55 235 68 94

BOK +48 668 596 243

Mail: sklep@scyzoryki.net

Mój stan HURT - B2B: b2b@scyzoryki.net

 Zdrowe zakupy dla całej Twojej rodziny!      Swanson witaminy i suplementy

PROMOCJE